POZNEJ #DOKONALYZVUK

SoundTouch 10

Bezdrátový hudební systém SoundTouch® 10 wireless music system je nejjednodušší způsob, jak přehrávat hudbu po celém bytě či domě. Navíc je tak malý, že jej můžete umístit téměř kdekoliv a streamovat miliony skladeb z různých zdrojů, jako jsou hudební služby, internetové rádia, nebo vaše uložená hudební knihovna – to vše s plným a bohatým zvukem.

Kde koupit

Poznávání hudby se SoundTouch

Se SoundTouch® můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdykoliv dřív. Bezdrátově můžete streamovat miliony skladeb přes Spotify a Deezer, stejně jako internetová rádia a vaši vlastní hudební knihovnu. SoundTouch® aplikace vám umožní ovládat vaší hudební knihovnu z libovolného místa v domě, za použití telefonu nebo tabletu. A šest snadno programovatelných předvoleb vám umožní přehrávat a ovládat vaši oblíbenou hudbu z aplikace, reproduktoru nebo dodávaného dálkového ovládání.

Začněte s jedním systémem

A přidejte další, kdykoli budete chtít. Bezdrátový hudební systém SoundTouch® 10 wireless music system je součástí celé rodiny bezdrátových produktů. Všichni budou pracovat společně a přehrávat v každé místnosti stejnou hudbu, nebo různou hudbu v různých místnostech.

STAHUJTE V APPSTORE NEBO GOOGLE PLAY

Bezplatná výkonná aplikace

Změňte svůj telefon ve výkonný dálkový ovladač – a můžete jím hudbu ovládat z libovolného místa ve vaší domácnosti.

APPSTORE GOOGLE PLAY

SoundTouch – skutečně odlišný

Nastavte si šest vlastních předvoleb pomocí aplikace SoundTouch. Dálkový ovladač a SoundTouch® reproduktor si je budou automaticky pamatovat.

Takže, když budete chtít ovládat svůj systém pomocí telefonu nebo tabletu, můžete. A když budete chtít svůj systém ovládat sami, můžete jej opatřit přístupovým kódem, ale nemusíte. Zkrátka, stačí použít dálkový ovladač nebo stisknout tlačítko předvolby na reproduktoru, a vaše hudba začne okamžitě hrát.

Background Image

Vestavěný Bluetooth

Vestavěný Bluetooth® umožňuje přenášet hudbu z kompatibilního zařízení kdykoli chcete. To vám umožní poslouchat a sledovat ještě více zdrojů, jako například YouTube.