POZNEJ #DOKONALYZVUK

Noise masking Sleepbuds

Sluchátka Bose Sleepbuds byla navržena pro váš klid a pohodlí. Jsou tak drobounká, přesto skutečně bezdrátová. Pro váš klid vám přehrávají jedinečně upravené zvuky, které maskují nežádoucí hluk a spolehlivě vás uspí.

Kde koupit

Vyspat se. Konečně.

Všichni to známe. Ty nekonečně dlouhé noci, kdy prostě nemůžete usnout, protože pořád slyšíte nějaké otravné zvuky – chrápání, dopravní hluk nebo hlasité sousedy – které vás rozčilují a vy jste pořád ještě vzhůru. V Bose se tedy rozhodli s tím něco udělat – vyvinuli sluchátka Sleepbuds s vestavěnou technologií maskování okolního hluku. Sluchátka Bose Sleepbuds byla navržena pro váš klid a pohodlí. Jsou tak drobounká, přesto skutečně bezdrátová. Pro váš klid vám přehrávají jedinečně upravené zvuky, které maskují nežádoucí hluk a spolehlivě vás uspí. Takže se můžete probudit svěží a odpočinutí do nového dne.

Kvalitnímu spánku už nic nebrání.

Lepší řešení nežádoucího hluku

Namísto streamování hudby sluchátka Bose Sleepbuds přehrávají příjemné uklidňující zvuky, které maskují nežádoucí noční hluk. I když byla společnost Bose první, kdo uvedla na trh sluchátka s aktivním potlačením hluku, její vývojáři jsou si dobře vědomi, že pokud jde o spánek, technologie maskování hluku je lepší řešení pro rozsah zvuků, které vás dokáží vrátit do bdělého stavu - zejména hlasové frekvence. Vše, co uslyšíte, je uklidňující zvuk, který vám pomůže usnout a klidně spát, přesto můžete, např. v případě nebezpečí, i nadále slyšet varovné alarmy, atd.

Spánek nezněl nikdy tak dobře

Vychutnejte si šplouchající vlny na pláži. Nechte se uklidnit jemným šustěním listů. Poslouchejte uklidňující zvuk praskajícího táborového ohně nebo večerní serenádu cvrčků. Vyberte si jeden z 10-ti přednastavených uklidňujících zvuků, které byly vybrány a testovány tak, aby poskytovaly co nejúčinnější maskující zvuk a relaxační prožitek. A protože v Bose vždy pracují na tom, aby vám poskytovali ten nejlepší možný zážitek, díky budoucím aktualizacím softwaru budou k dispozici i další uklidňující zvuky.

Komfort, jako v bavlnce

Žádné dvě uši nejsou stejné. Aby bylo možné vytvořit náušníky, které by se dokázaly přizpůsobit většině velikostí a tvarů uší, v Bose použili trojrozměrné skenování geometrie uší a použili je k vytvoření tak malých sluchátek, sotva větších, než je hrášek. Náušníky StayHear+ jsou dodávány ve třech velikostech (S/M/L) a jsou navrženy tak, aby se dokázaly přizpůsobit a jemně opřít o horní hřbet ucha. Takže, jděte klidně spát a přilepte se do polštáře. Můžete se převalit a schoulit na svou stranu. Sluchátka Bose Sleepbuds nepřečnívají z uší – proto vás nebudou omezovat a vy se budete cítit po celou noc jako v bavlnce.

Background Image

Mnohem víc, než jen pouzdro

Toto kombinované úložné a nabíjecí pouzdro sluchátka chrání a zároveň dobíjí. Obsahuje magnety, takže sluchátka z pouzdra během nabíjení nevypadnou. A navíc, v případě nedostupnosti napájecího napětí pouzdro poskytne sluchátkům také jedno další plné nabití – perfektní řešení např. během cestování.

Váš cíl? Nejkvalitnější a nejklidnější spánek.

Abychom se cítili dobře, byli zdraví a dosáhli plného potenciálu, potřebujeme spát. Stále více lidí se snaží dosáhnout alespoň minimálních požadavků na odpočinek. Proto v Bose spojili své znalosti o zvuku s odbornými dovednostmi v oblasti řízení hluku, a využili schopnost vyrábět miniaturní elektroniku a know-how při navrhování komfortních sluchátek. Výsledkem tohoto snažení jsou sluchátka Sleepbuds, která vám pomohou navrátit kvalitní spánek, jenž si tolik zasloužíte.

#DokonalyZvuk

Jedna aplikace pro lepší odpočinek

Usínání bývá dost obtížné. Proto vznikla aplikace Bose Sleep, která usnadňuje nastavení a přizpůsobení sluchátek. Stačí si aplikaci stáhnout, zvolit uklidňující zvuk a úroveň hlasitosti, a určit, jak dlouho bude zvuková kulisa během noci znít. Vyberte si stejné nastavení pro každou noc nebo experimentujte s různými možnostmi a zjistěte, co je pro vás to nejlepší.

APPSTORE GOOGLE PLAY