POZNEJ #DOKONALYZVUK

Soundbar 500

Tento stylový soundbar musí být slyšet, ale nemusí být vidět. To je důvod, proč v Bose navrhli vlastní drivery, díky nimž by mohl být Bose Soundbar 500 téměř nemožně tenký, aniž by přitom ztratil něco ze své proslulé akustické dokonalosti Bose.

Kde koupit

Ultra vysoký výkon
v ultra tenkém designu

Na výšku měří pouze dva centimetry, jeho tenký profil se pod televizní obrazovku prakticky ztratí, takže dokud jej neslyšíte, ani o něm nevíte. A s vestavěnou funkcí Amazon Alexa je to prostě výhra na celé čáře – doslova už nemusíte ani hnout prstem.

Stejně jako jinde, platí to i pro Bose Soundbar 500; jsou to maličkosti, které vytváří velké rozdíly. Může to být nejtenčí soundbar od Bose, ale jeho silná a výkonná akustika vyplní celou místnost zvukem, který prostě musíte slyšet.

Velmi jednoduché a chytré

Vestavěné hlasové ovládání

Hlasové ovládání Amazon Alexa je vestavěno přímo do Bose Soundbar 500, takže můžete přehrávat hudební služby, poslechnout si zprávy nebo předpověď počasí - bez pohnutí prstem.* Ale k čemu by vám byla jakkoliv dobrá Alexa, pokud by vás neslyšela? Bose Soundbar 500 má vynikající snímání hlasu díky osmi speciálně navrženým mikrofonům, takže soundbar vás slyší vždy perfektně, bez ohledu na to, jak hlasitá je vaše hudba.

Hudba. Jakoukoliv chcete.

Když přijde na to, co chcete slyšet, máte tolik možností… Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby, jako Spotify® nebo Amazon Music, stačí se pouze dotknout tlačítka. Nebo můžete použít Bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu. A počátkem roku 2019 budete mít k dispozici Apple AirPlay 2.

Převezměte kontrolunad zážitkem z poslechu

Pomocí aplikace Bose Music můžete snadno procházet celou vaši hudbu a plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a hudebními službami – vše je na jednom místě. Navíc, toto je další jednoduchý způsob ovládání Bose Soundbar 500. Z aplikace Bose Music lze také velice snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu, kterou máte tak rádi, budete mít neustále nadosah, navíc obsah si může přizpůsobit více uživatelů.

Chcete pořádně kopající basy?
Přidejte je.

Užijte si váš poslech na maximum. Jistě víte, kolik toho Bose Soundbar 500 dokáže sám o sobě, ale Bose vám nabídne ještě víc, kdykoli budete chtít. Přidejte basový modul Bose Bass Module 500 pro ještě lepší prostorový a basovější zvuk. Produkuje hutné basy, přitom z kompaktní, 10″ krychle. Zkombinujte jej s reproduktory Bose Surround a získáte dokonalý zážitek z domácího kina – a pocit, že jste v samém středu dění.

#DokonalyZvuk

Seznamte se s novou rodinou reproduktorů Bose

Bose Soundbar 500 je součástí nové rodiny chytrých reproduktorů a soundbarů Bose. A díky hlasovému ovládání Alexa máte k dispozici miliony skladeb, které přehrajete pouhým vyslovením příkazu. Nebo můžete vše spravovat z aplikace Bose Music. Přiveďte svou zábavu k životu - hudbu, filmy a televizi - vše můžete mít v libovolné místnosti.

APPSTORE GOOGLE PLAY