POZNEJ #DOKONALYZVUK

SoundSport Pulse

Hudba je motorem vašeho tréninku. Tato sportovní sluchátka mají vestavěný monitor srdeční činnosti, který díky StayHear+ Pulse tips perfektně sedí v uchu a generuje informace, které vám pomohou být příště ještě výkonnější.

Kde koupit

Ať vám srdce tluče!
Sledujte ten rachot!

Dejte do tréninku srdce. Vaše výbava by na to měla být připravena. Vestavěný srdeční monitor od spol. PerformTek® měří váš výkon s vysokou přesností přímo z vašeho ucha a vy se tak můžete spolehnout, že tato sluchátka nabízí více než jen motor pro váš trénink.

To nezamotáš!

Rychlé bezdrátové připojení je snazší než zapojení do jack konektoru a díky vestavěné Li-ion baterii vydrží sluchátka pracovat až 5 hodin v kuse. Kabel spojující sluchátka je mimořádně robustní a prakticky nejde zamotat.

Nic nebude rušit váš workout

Díky vestavěnému mikrofonu a ovladači na kabelu sluchátek není problém nastavit hlasitost nebo přijmout příchozí hovor, ovládat přehrávač a to vše bez doteku vašeho telefonu.

STAHUJTE V APPSTORE NEBO GOOGLE PLAY

Díky aplikaci se posouváte dál

Aplikace Bose Connect zobrazuje přesný srdeční tep v reálném čase a sledování vaší výkonnosti je tedy hračkou, dále nabízí osobní nastavení a ovládání, párování a přepínání připojených zařízení. Pulse technologie samozřejmě pracuje s populárními fitness aplikacemi jako MapMyRun, Runkeeper, Endomondo, Runtastic a dalšími.

APPSTORE GOOGLE PLAY

Bezkonkurenční kombinace
komfortu a stability.

Když se hýbete, chcete, aby sluchátka držela v uchu pevně, ale pohodlně. Jejich inovovaný tvar zůstává komfortní i v případě těch nejdivočejších cvičení a jemně utěsní zvukovod, což dále zlepší reprodukci.

Zkonstruována, aby vám stačila

Když trénujete, potíte se. Proč by vás měla sluchátka zdržovat? SoundSport Pulse Wireless jsou vybavená hydrofobní membránou, která zajistí, že pot a vlhkost se nedostanou dovnitř. Bytelná konstrukce a odolnost vůči živlům vám umožní trénovat jim navzdory.

Background Image

Zkonstruována pro vyšší výkony

Tato sportovní sluchátka mají vestavěný monitor srdeční činnosti, který díky StayHear+ Pulse tips zůstává stabilní a generuje informace, které vám pomohou být příště ještě výkonnější.