POZNEJ #DOKONALYZVUK

S1 Pro System

Díky ultra přenosnému PA systému Bose S1 Pro bude vaše produkce znít skvěle kdekoli. Při jeho konstrukci bylo přihlédnuto k potřebám hudebníků, DJs, ale i obecného použití jako PA, a vznikl nekompromisní PA reproduktor All-in-one, floor monitor, zesilovač ale i hlavní audiosystém.

Kde koupit

Funkce a výhody

Lehký a přenosný: díky hmotnosti 7.1 kg a celkové odolnosti je předurčen pro jednoduché přenášení z auta na scénu.

Univerzalita + jednoduchost: model S1 Pro je vybavený plnohodnotným 3 kanálovým mixem s reverbem, a streamováním přes BT. Díky ToneMatch technologii můžete znít perfektně téměř ihned, úprava zvuku pro mikrofon a akustickou kytaru je připravená, současně můžete bezdrátově streamovat hudbu z mobilního zařízení.

Dokoupitelná Li-ion baterie umožní hrát či prezentovat prakticky kdekoli.
Přizpůsobitelný: Vícero možných pozic ulehčuje najít to ideální umístění, Auto EQ zajistí vyvážený projev bez ohledu na akustiku prostoru.

Mimořádně zajímavý poměr velikost-výkon!: S1 Pro poskytuje velký výkon v malém balení a je připravená k použití jako hlavní PA systém, podlahový monitor, zesilovač nebo hlavní hudební systém.

Vysoký výkon z malého praktického systému připraveného k okamžitému použití.kdekoli a kdykoli.

Velice lehká, snadno přenosná konstrukce byla vytvořená s přihlédnutím k potřebám transportu pomocí integrovaného madla.

Vestavěný 3kanálový mix nabízí nezávislé Tone Match, reverb a ovládání ekvalizéru na dvou kanálech a třetí samostatný kanál pro kabelové (3.5mm) nebo bezdrátové připojení hudebních zdrojů.

Bezdrátový Bluetooth® streaming z mobilních zařízení s párováním jedním dotykem.

Různorodé možnosti umístění v kombinaci s EQ zajistí vždy perfektní zvuk bez ohledu na umístění.

Stojan je kompatibilní se standardním 35mm uchycením.

Li-ion baterie umožní provozovat systém kdekoli.

Univerzalita + jednoduchost

Díky více možnostem umístění s podporou Auto EQ zajistí vždy ten nejlepší možný zvuk. Systém disponuje 3kanálovým mixem, reverbem, Bt rozhraním a ToneMatch zpracováním signálu.

V rámci první aktualizace SW došlo na námi dlouho očekávaný Stereo režim a také párty režim. Stereo mód provozuje dvě S1 pro jako klasické stereo reproduktory, zatímci Párty je synchronizuje pro simultánní reprodukci.

#DOKONALYZUK

Vychutnejte si hudbu víc.

Produkty BOSE jsou k dostání u našich stálých a léty prověřených partnerů.

KDE KOUPIT